Yhteys

Ota yhteyttä!

Täytä lomake, jätä yhteystietosi ja kerro mitä asiasi koskee, otamme sinuun yhteyttä!

 

Hallitus

Seppo Laitanen puheenjohtaja, seppo.laitanen[at]gmail.com

Veli-Mikko Purmonen jäsen, Haaparinne velimikkopurmonen[at]hotmail.com
Teemu Voutilainen varajäsen, Haaparinne teemu.voutilainen(at)evl.fi

Saija Miettinen jäsen Jännevirta-Rissala saijamiettinen[at]hotmail.com
Anna-Leena Pakarinen varajäsen Jännevirta-Rissala anna-leena.pakarinen[at]kuh.fi

Seija Kujala-Przeliorz jäsen, sihteeri, Toivala kujalaseija[at]gmail.com
Marjo Valtanen varajäsen, Toivala marjo.valtanen[at]kolumbus.fi

Markku Sopanen jäsen, Vuorela markku.j.sopanen@gmail.com
Aino-Maria Savolainen varajäsen, Vuorela, viestintävastaava, ainomarias[at]gmail.com

Mari Pursiainen (Tou) jäsen, EtSi Nuorten tiiminvetäjä, järjestöt maripursiainen9[at]gmail.com
Pirkko Savolainen (Vuoku) varajäsen, järjestöt pirkkoa.savolainen[at]pp.inet.fi

Markus Jauhiainen (Vuorelan koulu) jäsen, kulttuurivastaava, yhteisöt markus.jauhiainen[at]siilinjarvi.fi
Maija-Riitta Niemelä (Suininlahden koulu), varajäsen, maija-riitta.niemela[at]siiinjarvi.fi

Kari Ketola (Vuorelan Fysiokeskus) jäsen, yritykset posti[at]vuorelanfysiokeskus.net
Heidi Kolehmainen (Hydroline), varajäsen, heidi.kolehmainen@hydroline.fi

Muut vastuuhenkilöt

Marjo Valtanen talousvastaava marjo.valtanen[at]kolumbus.fi
Esko Koistinen  eskokoistinen[at]gmail.com
Viljami Turpeinen EtSi-Nuorten tiimin toinen vetäjä viljami.turpeinen[at]hotmail.fi
Raimo Jäykkä Vapepa-vastaava raimo.jaykka[at]pp.inet.fi

Työryhmät

EtSi-Nuoret

Mari Pursiainen
Viljami Turpeinen
Anna-Mari Pakarinen
Anniina Pelho
Moona Kettunen