Yhteys

Ota yhteyttä!

Täytä lomake, jätä yhteystietosi ja kerro mitä asiasi koskee, otamme sinuun yhteyttä!

 

Hallitus

Markku Sopanen puheenjohtaja markku.j.sopanen@gmail.com

Veli-Mikko Purmonen jäsen, Haaparinne velimikkopurmonen[at]hotmail.com
Hanna-Liisa Nousiainen varajäsen, Haaparinne hanna-liisa.nousiainen[at]dnainternet.net

Saija Miettinen jäsen Jännevirta-Rissala saijamiettinen[at]hotmail.com
Anna-Leena Pakarinen varajäsen Jännevirta-Rissala anna-leena.pakarinen[at]kuh.fi

Seija Kujala-Przeliorz jäsen, sihteeri, Toivala kujalaseija[at]gmail.com
Marjo Valtanen varajäsen, Toivala marjo.valtanen[at]kolumbus.fi

Risto Loponen jäsen, Vuorela risto.loponen[at]servica.fi
Aino-Maria Savolainen (Vatary) varajäsen, Vuorela ainomarias[at]gmail.com

Mari Pursiainen (Tou) jäsen, EtSi Nuorten tiiminvetäjä, tapahtumatyöryhmän jäsen, järjestöt maripursiainen9[at]gmail.com
Pirkko Savolainen (Vuoku) varajäsen, tapahtumatyöryhmän jäsen, järjestöt pirkkoa.savolainen[at]pp.inet.fi

Seppo Laitinen (SRK) jäsen, varapuheenjohtaja, yhteisöt seppo.laitinen[at]gmail.com
Markus Jauhiainen (Vuorelan koulu) varajäsen, kulttuurivastaava, yhteisöt markus.jauhiainen[at]siilinjarvi.fi

Jonna Tirkkonen (Kunnonpaikka) jäsen, yritykset jonna.tirkkonen[at]kunnonpaikka.com
Kari Ketola (Vuorelan Fysiokeskus) varajäsen, yritykset posti[at]vuorelanfysiokeskus.net

Muut vastuuhenkilöt

Marjo Valtanen talousvastaava marjo.valtanen[at]kolumbus.fi
Esko Koistinen  eskokoistinen[at]gmail.com
Viljami Turpeinen EtSi-Nuorten tiimin toinen vetäjä viljami.turpeinen[at]hotmail.fi
Raimo Jäykkä Vapepa-vastaava raimo.jaykka[at]pp.inet.fi

Työryhmät

Tapahtumatyöryhmä

Auli Hokkanen (SRK)
Teemu Soininen (Kunnonpaikka)
Pirkko Savolainen (Vuoku)
Mari Pursiainen (EtSi-Nuoret)
Esko Koistinen (tapahtumakalenteri)
Markku Sopanen

EtSi-Nuoret

Mari Pursiainen
Viljami Turpeinen
Anna-Mari Pakarinen
Anniina Pelho
Moona Kettunen