Yhteys

Ota yhteyttä!

Täytä lomake, jätä yhteystietosi ja kerro mitä asiasi koskee, otamme sinuun yhteyttä!

Hallitus

Seppo Laitanen puheenjohtaja, seppo.laitanen[at]gmail.com

Veli-Mikko Purmonen jäsen, Haaparinne velimikkopurmonen[at]hotmail.com
Teemu Voutilainen varajäsen, Haaparinne teemu.voutilainen(at)evl.fi

Saija Miettinen jäsen, vpj, fb-päivitykset, Jännevirta-Rissala, saijamiettinen[at]hotmail.com
Anna-Leena Pakarinen varajäsen Jännevirta-Rissala anna-leena.pakarinen[at]kuh.fi

Seija Kujala-Przeliorz jäsen Toivala, kujalaseija[at]gmail.com
Marjo Valtanen varajäsen ja talousvastaava, Toivala marjo.valtanen[at]kolumbus.fi

Markku Sopanen jäsen, Vuorela markku.j.sopanen@gmail.com
Aino-Maria Savolainen varajäsen, Vuorela, viestintävastaava, ainomarias[at]gmail.com

Ossi Markkanen jäsen Räimä, ossi.markkanen[at]saunalahti.fi           Helena Meyes varajäsen Räimä, helen [at] meyes.fi

Outi Pennanen (ToU) jäsen, sihteeri, järjestöt
Pirkko Savolainen (Vuoku) varajäsen, järjestöt pirkkoa.savolainen[at]pp.inet.fi

Markus Jauhiainen (Vuorelan koulu) jäsen, kulttuurivastaava, yhteisöt markus.jauhiainen[at]siilinjarvi.fi
Maija-Riitta Niemelä (Suininlahden koulu), varajäsen, maija-riitta.niemela[at]siiinjarvi.fi

Sami Hämäläinen (Huoltoliitto ry) jäsen, yritykset, sami.hamalainen [at] huoltoliitto.fi

Katri Pakarinen (nuoret) jäsen, katri.pakarinen [at] gmail.com

Muut toimijat

Esko Koistinen  yleiset ATK-asiat, eskokoistinen[at]gmail.com
Raimo Jäykkä Vapepa-vastaava, raimo.jaykka[at]pp.inet.fi